O nás

Vyvíjíme špičkový, na míru napsaný software, těžíme z dat to nejlepší a navrhujeme na datech založená byznysová řešení. 


Jsme na trhu déle než 15 let. Za tu dobu jsme vyrostli v sedmdesátičlenný tým, dostali se do 7 zemí a vybudovali řešení pro 4,5 miliónu uživatelů. Abychom klientům mohli nabídnout ta nejlepší řešení, neustále sledujeme nejnovější přístupy v oboru – od umělé inteligence přes nová vývojářská prostředí až po aplikace a produkty technologických leaderů jako je Oracle, Microsoft a IBM.

Proč CEOS Data?

Šijeme řešení na míru

Nenabízíme balíková řešení. Pro každého zákazníka šijeme na míru jeho potřebám. Stavíme robustní řešení, která rostou spolu s vaším byznysem. Spolehnout se na nás můžete nejen při implementaci, ale i během následného provozu.

Nejlepší práci odvádíme pro klienty, s kterými spolupracujeme dlouhodobě. Žijeme s nimi od rána do večera, pečlivě je sledujeme a známe detailně jejich prostředí. Díky tomu pro vás nacházíme ta nejlepší řešení na první dobrou.

Předpokladem skvělých výsledků je skvělé zadání. Nasloucháme vašim přáním, snažíme se pochopit vaši vizi a respektujeme vaše cíle. Výchozí zadání je ale společná práce, proto do něj vnášíme naše zkušenosti a expertízu, které zaručí, že projekt vykročí hned na začátku správným směrem.

Důraz na promyšlené zadání a pečlivé testování ve fázi návrhu nám umožňuje předvídat úzká a riziková místa i skryté potřeby zákazníka. Díky tomu je dokážeme včas zahrnout do celého řešení a vy nemusíte po implementaci lepit díry, kterých si nikdo nevšiml.

Agilním řízením projektů dosahujeme vysoké efektivity vývoje. Díky vybroušeným procesům máme velmi nízkou chybovost nasazených aplikací a nebrzdíme start vašich projektů.

Čas je jediná komodita, kterou nelze škálovat. Proto vás nikdy nezatěžujeme zbytečnou formální komunikací, soustředíme se na vaše potřeby a reagujeme na ně rychle a flexibilně.

Naši lidé

CEOS Data vděčí za své úspěchy svým lidem. I když náš tým neustále roste, pořád je pro nás důležité udržet ve firmě neformální atmosféru a prostředí otevřené pro profesní rozvoj každého člena. A tak společně rosteme nejen početně, ale především v odborných kompetencích a kvalitě, které promítáme do našich služeb.

Naši konzultanti, architekti a vývojáři se při své práci opírají o dlouholeté profesní zkušenosti z českých i nadnárodních firem, jako jsou např. Oracle, AT&T, Siemens nebo Česká spořitelna. Jejich expertíza pokrývá obory, jako je zdravotnictví, retail, marketing, telekomunikace nebo bankovnictví.

Působíme na pobočkách v PrazeOstravě, ale máme v týmu kolegy z celé ČR.

Milan Marťák
Managing Director,
zakladatel společnosti

Milan Marťák

Milan má dlouholeté zkušenosti z mezinárodních společností a budování technologických firem v Silicon Valley. Kromě vedení společnosti se zaměřuje na architekturu systémů.
Zuzana Šnajdrová
Customer Care Director,
zakladatelka společnosti

Zuzana Šnajdrová

Zuzana využívá bohaté mezinárodní zkušenosti z konzultingu a vývoje podnikových systémů pro organizaci a zajištění špičkového zákaznického servisu.
Lukáš Baroch
Business Development
Director

Lukáš Baroch

Lukáš má na starosti obchodní aktivity firmy včetně akvizice nových zákazníků a projektů. Ve své práci se opírá o dlouholeté zkušenosti s projektovým plánováním, B2B agendou a zákaznickým servisem.

Pavol Zemaník
Technology consultant

Pavol Zemaník

Pavlovo rozsáhlé know-how v oblasti IT řešení a vývoje tvoří základ jeho extrémního přínosu v každém realizovaném projektu. Pavol je špičkový Oracle konzultant a člověk, který stojí za mnoha úspěchy značky CEOS Data.
Miroslav Toman
Marketing manager

Miroslav Toman

Mirek se v CEOSu stará o komunikaci a brand building a jako konzultant zároveň pomáhá zákazníkům CEOSu se zajištěním marketingové podpory pro společné projekty.

Chcete se o nás dozvědět více?

Historie společnosti

2022

Vzhůru do oblak

Úspěšně jsme realizovali náročnou migraci rozsáhlého středoevropského CRM značky Dr.Max z on-premise řešení do cloudu Microsoft Azure. Stali jsme se partnerem složek Ministerstva vnitra v důležitých data-analytických projektech.

Umíme se přizpůsobit

Úspěšně jsme se adaptovali na „nový normál“ v době pandemie Covid-19. Naučili jsme se pracovat v režimech od onsite, přes hybrid work po remote. Šetříme si vzájemně čas strávený schůzkami, ale zároveň nezapomínáme na důležitost osobního kontaktu. Nepropouštěli jsme, naopak se podařilo rozvíjet naše aktivity s novými zákazníky, jako například Reiffeisenbank nebo M2C.
2021
2019

Stěhujeme se

Rychlý růst počtu zaměstnanců nás dovedl ke změně pražské adresy. Od začátku roku pracujeme v moderních krčských kancelářích s krásným výhledem na Prahu.

Rosteme

Je nás už přes padesát! V polovině roku 2018 přesáhl počet zaměstnanců společnosti padesátku, a CEOS Data tak dokáže garantovat dostatek interních zdrojů i pro budoucí projekty velkého rozsahu.
2018
2017

Praha

Otevřeli jsme pražskou pobočku, která převzala například business development agendu, velkou část vývoje a řízení operations.

Přesídlení

Přestěhovali jsme se do nového sídla v ostravském Moravskoslezském inovačním centru. Nové prostory zaměstnancům nabídly například 170metrovou terasu, vlastní lezeckou stěnu přímo v prostorách kanceláře nebo relaxační a coworkingové zóny.
2016
2010

Spolupráce s O2

CEOS Data se stal dodavatelem procesu kontroly billingových systémů pro operátora O2. Úspěšná spolupráce trvá dodnes.

Klientela

Našimi klienty se staly významné společnosti jako Magistra lékárny nebo firmy z holdingu Penta.
2009
2008

Počátky

Založili jsme společnost CEOS Data. Hned od začátku ji tvořili odborníci s dlouholetými mezinárodními zkušenostmi z vývoje a implementace podnikových systémů v nadnárodních společnostech (Oracle, AT&T, Sanmina-SCI, KLA-Tencor).

V tomto roce také začala spolupráce se značkou Dr.Max, která trvá dodnes. Pro společnost Česká lékárna holding a.s. (provozovatel sítě lékáren Dr.Max) v celé oblasti chytrého využívání dat při řízení společnosti. Jako jedni z prvních jsme postavili moderní datové sklady našeho zákazníka na cloudové bázi. Zařadili jsme se tak na úplnou špičku poskytovatelů pokročilých řešení business intelligence a datových skladů.